r 06

Ansis ir Rīgas brīvostas pārvaldnieks kopš 2017. gada. Iepriekš bijis VAS “Latvijas dzelzceļš” padomes priekšsēdētājs, SIA “Rīgas Brīvostas flote” valdes loceklis. Diplomātisko pieredzi ieguvis Latvijas Republikas pastāvīgajā pārstāvniecībā Eiropas Savienībā, Briselē, strādājot transporta nozares padomnieka amatā. Pirms tam bijis AS “Latvijas kuģniecība” meitassabiedrības SIA “LSC Shipmanagement” valdes priekšsēdētājs un vairāk nekā 9 gadus vadījis VAS “Latvijas Jūras administrācija”.

Ansim ir Latvijas Jūras akadēmijas bakalaura profesionālais grāds jūras transportā un maģistra grāds biznesa vadībā, kas iegūts Salfordas Universitātē (Lielbritānija).

Ansis šajā nozarē darbojas jau 20 gadus, un šai laikā ir pārstāvējis valsti dažādos starptautiskos jūrniecības forumos, tādos kā Starptautiskā Jūrniecības organizācija (IMO), Starptautiskā Hidrogrāfijas organizācija (IHO), ir bijis Eiropas Jūras drošības aģentūras (EMSA) valdes loceklis un Eiropas Padomes kuģniecības darba grupas vadītājs.

 

EDGARS SŪNA, aizstājot, Ansi Zeltiņu

RĪGAS BRĪVOSTAS VĪZIJA NĀKAMAJAI DESMITGADEI

Rīgas brīvostas pārvaldnieks Ansis Zeltiņš savā prezentācijā sniegs ieskatu ostas attīstības redzējumā nākamajiem 10 gadiem.

Kādi ir galvenie izaicinājumi, lai veiksmīgi reaģētu uz pārmaiņām un mūsdienu prasībām un saglabātu konkurētspēju? Kādu mēs redzam ostu, kas nākotnē gaida tās klientus, un kāda būs ostas un pilsētas mijiedarbība?

Nākamās desmitgades vīzija pašlaik tiek iezīmēta Rīgas brīvostas attīstības programmā 2019–2028. Viena no iecerēm – turpināt attīstīt ostas infrastruktūru Daugavas kreisajā krastā – Krievu sala kļūs par modernu un videi draudzīgu beramkravu pārkraušanas kompleksu, savukārt Spilves pļavu teritorijā ir iespējams izveidot reģionālas nozīmes kravu pārkraušanas un loģistikas centru.

 

 

Ielādēt prezentāciju

File name: 07_prezentacija_Suna.pdf

449 85

 


 

ORGANIZĒ:

ATBALSTA: