22. Jūl

Publiskas diskusijas protokols par iespējām atjaunot kuģu satiksmi kā vēl vienu sabiedriskā pasažieru transporta veidiem Rīgas pilsētā.

17. Jūn

Ceturtdien, 19. jūnijā plkst 13:00 notiks publiska diskusija par iespējām atjaunot kuģu satiksmi kā vēl vienu sabiedriskā pasažieru transporta veidiem Rīgas pilsētā.

02. Apr

Diskusijā tika apspriestas vairākas koncertzāles būvniecībai piemērotas vietas – alternatīvas AB dambim: Andrejosta un Andrejsala, Torņakalns, Uzvaras parks un Zinātņu akadēmijas kvartāls. Diskusijas pieraksts apkopo galvenos izteiktos viedokļus un sniedz ieskatu paustajā argumentācijā.

01. Apr

Otrdien, 2. aprīlī plkst. 10.00 Rīgas pilsētas arhitekta birojā notiks diskusija par piemērotām alternatīvām Nacionālās koncertzāles atrašanās vietas variantiem Rīgas centrā.

01. Mar

Lai no jauna iedzīvinātu ūdens satiksmi kā organisku Rīgas transporta sistēmas sastāvdaļu, nepieciešams prototipēt un rast risinājumu dažādiem jautājumiem, piemēram piestātņu infrastruktūras sakārtošana un uzturēšana, jaunu piestātņu izveide un tām piegulošo teritoriju labiekārtošana, kā arī pilotprojektu īstenošana pasažieru pārvadāšanā.
Piemērotākās vietas ūdens sabiedriskā transporta – kuģīša ieviešanai Rīgā ir Bolderājas, Daugavgrīvas, Vecmīlgrāvja un Mangaļsalas apkaimes.

18. Jan

Otrdien, 29.  janvārī plkst. 18.00 Rīgas pielsētas arhitekta birojā notiks publiska diskusija ar Pilsētas arhitekta Gvido Prinča piedalīšanos.

Vietu skaits zālē ir ierobežots, tāpēc aicinām savu dalību reģistrēt pasākuma sociālo tīklu lapā: http://ejuz.lv/uicarh