Diplomprojekts sniedz priekšlikumu bijušās „Kimmels Rīga” alus darītavas rūpnieciskās teritorijas revitalizācijai. Teritorijas attīstība balstīta uz industriālā mantojuma un vēsturisko ēku arhitektonisko vērtību saglabāšanu, papildinot to ar jaunu, mūsdienīgu arhitektūru.

Atbilstoši teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumiem teritorijā nav atļauta vēsturiskās funkcijas atjaunošana, tādēļ projekts paredz ieviest publiskas un kultūras funkcijas, kas atdzīvinātu degradēto teritoriju. Vēsturiskajā apbūvē izvietots muzejs, alus krogs, kafejnīca, informācijas centrs, vizuālās mākslas studija un izstāžu zāle. Jauno apbūvi veido divas biroju ēkas un kultūras un konferenču centrs ar tirdzniecības platībām pirmajā stāvā. Otrā stāva līmenī jaunos apjomus savieno restorāns. Kultūras un konferenču centrā plānotas divas universālās zālēs, no kurām viena atverama pret iekšpagalmu, izveidojot āra skatuvi.

Kvartāla apbūve veidota, balstoties uz esošās situācijas analīzi, cenšoties uzsvērt teritorijai raksturīgās unikālās īpašības un labojot tās trūkumus. Jaunā teritorijas apbūve veidota neitrāla, tādejādi vēsturiskā apbūve tiek uztverta kā dominante – akcents uz jauna fona. Jaunie apjomi veidoti kā perimetrāla apbūve gar Kr. Valdemāra un Stabu ielām. Teritorijas iekšpagalmi tiek atvērti sabiedrībai ar ieejām pirmā stāva līmenī un reprezentatīvām kāpnēm no Kr. Valdemāra ielas uz vēsturisko pagalmu. Iekšpagalmi veidoti caurstaigājami, savienojot Bruņinieku ielu ar Stabu ielu, izveidojot jaunu cilvēku kustību asi caur teritoriju.