Smeling-2020

Rīgas pilsētas arhitekta biroja
konference 2020

Ik gadu aģentūra rīko plašu starptautisku populārzinātnisku Rīgas pilsētas arhitekta biroja konferenci (iepriekš saukta bijušā Rīgas pilsētas arhitekta baltvācieša Reinholda Georga Šmēlinga vārdā - "Šmēlinga konference"). Tās nolūks ir uzturēt pastāvīgu un atklātu diskusiju par sabiedrībai un nozarei aktuāliem procesiem pilsētas attīstībā, piemēram, mājokļu pieejamību, pilsētas un ostas mijiedarbību, zināšanu ekonomikas pielietošanu pilsētvides attīstībā, padomju laika mikrorajonu revitalizācijas iespējām un citiem jautājumiem.

Saistībā ar ārkārtējo situāciju valstī un noteiktajiem pulcēšanās ierobežojumiem Rīgas pilsētas arhitekta biroja konference 2020. gadā nenotiks tās ierastajā formātā. Tā vietā konference tiks pielāgota attālinātai norisei. Tradicionālo klātienes pasākumu plānots aizstāt ar vairākām mazāka mēroga virtuālām konferencēm, diskusijām un sarunām par Rīgas pilsētvidei un arhitektūrai nozīmīgām tēmām.

02. Jūn

Virtuālā konference Pilsētu kvartālu attīstība – pieredze un risinājumi, 2020. gada 2. jūnijā plkst. 11.00 – 15.00, notika Rīgas pilsētas arhitekta birojam sadarbojoties ar biedrību Building Design and Construction council.